
Шліфувальник Niegelon двосторонній білий, 100/180
46 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 85 ₴
- Немає в наявності
- Код: 100/180
+380 (96) 889-54-57
Валерій- +380 (66) 154-06-99Анастасія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Niegelon Шліфувальник для нігтів білий 100/180 Білий щліфувальник для нігтів Niegelon має абразивність 100/180 гритів — це практичний інструмент, який необхідний для надання гладкості нігтьовим пластинам. Процедура полірування сприятливо впливає на нігті та забезпечує їм гарний і здоровий блиск. Для поліпшення результату та зміцнення натуральних нігтьових пластин полірувальник використовується в комплексі з ефірною олією. Інструмент має дві робочі сторони: одна з жорсткою поверхнею для видалення нерівностей, друга з м'якою — для делікатного полірування та завершення вирівнювання нігтьової пластини. Він дуже простий у застосуванні та підійде для домашнього догляду. Миється водою й дезінфікується.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Niegelon |
| Довжина | 17.5 мм |
| Призначення пилочки | Для штучних нігтів |
| Тип пилочки | Для поліровки |
| Тип пилочки по матеріалу | На м'якій основі |
| Тип упаковки | Поліетиленовий пакет |
| Товщина пилки | 10 мм |
| Форма пилки | Прямокутна |
| Колір | Помаранчевий |
| Ширина | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46 ₴