Пилка Salon Professional 180/240 човен Абразивність 180-240 гритів (середня) — призначена для остаточного розпилювання форми та довжини штучних нігтів, а також для всіх типів натуральних нігтів. Пилку можна мити та дезінфікувати.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Salon |
| Країна виробник | США |
| Абразивність пилки | до 220 грит |
| Довжина | 18 мм |
| Тип упаковки | Поліетиленовий пакет |
| Товщина пилки | 0.3 мм |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 2.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 ₴
