Витяжка манікюрна Simei 858-9 дасть змогу зберегти чистоту на робочому місці майстра манікюрного діла. Зручна конструкція та м'яка оббивка забезпечить комфорт для рук клієнтів..
Корпус виготовлений із пластику, а м'яка оббивка — зі шкірозамінника, стійкого до розчинників.
Змінні мішки для збирання пилу легко змінюються й стираються.
У комплекті 2 мішки для пилу Потужність настільної манікюрної витяжки 858-9 — 100 Вт.
Основними перевагами цієї моделі є: наявність плавного регулятора потужності, що миється верхнє покриття, зручний розмір 2 мішків для збирання пилу в комплекті.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Simei-FeiMei |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Наявність фільтра від пилу | Так |
| Змінні мішки для пилу | Так |
| Тип витяжки | Настільна |
| Форма витяжки | Прямокутна |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 15 см |
| Довжина | 32 см |
| Ширина | 20 см |
| Технічні характеристики | |
| Потужність | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴







