Апарат для манікюру та педикюру JSDA JD8500B з цифровим дисплеєм потужністю — 65 W.
Професійний фрезер високої якості та стильного дизайну для салонів і домашнього використання.
Гарантія на фрезер: блок керування — 6 місяців, ручка — 3 місяці. Усім покупцям обов'язково додається товарний чек і гарантійний талон! Технічні характеристики
1.Мощість: 65 Вт
2. Частота обертання: 35 000 обертів на хвилину 3.Крутивальний момент: 4.5 Ncm 4.Габарити: 25*26*10cm 5.Віс: 2.1kg Особливості 1.Сенсорна панель 2.Ніжна варіативна педаль (обороти залежать від ступеня натискання) 3.Автоматичний обмежувач перевантаження/захист від перевантаження 4. Відмінна фіксація насадок 5.Карбонові щітки в мікромоторі 6. Цифровий дисплей. Цанговий затискач типу Twist — Lock — найдосконаліша конструкція. За основу узятий стандартний цанговий затискач, але вже з удосконаленою конструкцією. Фреза фіксується жорстко та надійно одним поворотом ручки. Такий механізм практично не ламається. 5. Вперед або зворотного обертання (реверс) 6. CE&ROH міжнародні сертифікати 7. Японські підшипники та японський мотор. Кількість насадок: 4 (алмазне напилення) До комплекту входить: – блок живлення; – ручка – фрезер; – 4 насадки; – ніжна педаль; – підставка під ручку. Цей апарат використовують для апаратного манікюру, педикюру, а також для корекції штучних нігтів. Це найпопулярніший фрезер, витримує великі навантаження, повністю немає вібрацій. Комплектація апарата: Зручний адаптер настільна Ручка фрезер Педаль для ножного керування Комплект насадок 4 шт. Підставка для ручки Комплект змінних щіток (2 шт.) Основні характеристики цього фрезера фіксація насадок за допомогою повороту середньої частини ручки нижня частина ручки відкручується (справжнімо рекомендуємо її відкручувати та чистити фрезер) вибір ручного або ножного керування здійснюється сенсорним перемикачем, розміщеним на адаптері вибір напрямку обертання насадки (реверс) здійснюється сенсорним перемикачем, розташованим на адаптері регулювати кількість обертів можна, як силою натискання на педаль (ножне керування), так і обертанням ручки на адаптері (ручне керування).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.1 кг |
| Вид апарату | Універсальний |
| Вид товару | Фрезер для манікюру/педикюру |
| Кількість насадок | 4 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 65 Вт |
| Особливості | Набір фрез, Дисплей, Змінна ручка, Наявність педалі, Вбудований запобіжник, Реверс |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Максимальна швидкість обертання | 35000 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 199 ₴

