Фрезер Strong 210 65 w 35 000
Професійний апарат відповідає найсуворішим вимогам і вирізняється високою якістю, що дає змогу його використовувати й у салонах, і в домашніх умовах. Гарантія на фрезер: блок керування — 12 місяців, ручка — 6 місяців. Усім покупцям обов'язково додається товарний чек і гарантійний талон! Технічні характеристики 1. Потужність: 65 Вт 2.Частота обертання: 35 000 обертів на хвилину 3.Крутний момент: 2.8 Ncm 4.Габарити: 130*140*100 mm 5.Вага: 1.6kg Особливості 1.Часовий дизайн 2.Ніжна педаль 3.Автоматичний обмежувач перевантаження/Час від перевантаження 4. Відмінна фіксація насадок 5.Реверс Апарат STRONG 210 має можливість обертання в обидві сторони, що дає змогу використовувати фрези з реверсивною насічкою. Фрезер може комплектуватися мікромотором 102L або 105L. Конструктивно, мікромотори 102 і 105 — абсолютно аналогічні. Вирізняються лише дизайном. Літера "L" — означає пластиковий наконечник. Без літери: - "L" — металевий наконечник, тонший, зручніший для граверів, наприклад, і має медичне застосування. З буквою "L" — часто використовується в салонах для манікюру та педикюру, оскільки пластикове покриття не проводить тепло, слабко нагрівається й немає ризику випадково обпекти клієнта під час обробки. Цанговий затискач типу Twist — Lock — найдосконаліша конструкція. За основу узятий стандартний цанговий затискач, але вже з удосконаленою конструкцією. Фреза фіксується жорстко та надійно одним поворотом ручки. Такий механізм практично не ламається. Цей апарат використовують для апаратного манікюру, педикюру, а також для корекції штучних нігтів. Це найпопулярніший фрезер, витримує великі навантаження, повністю немає вібрацій. Ручка фрезера виготовлена зі спеціального антиковзного пластику, вирізняється браком вібрації, під час тривалої роботи не нагрівається. Основні характеристики цього фрезера фіксація насадок за допомогою повороту середньої частини ручки нижня частина ручки відкручується (справжню рекомендуємо її відкручувати та чистити фрезер) вибір ручного або ножного керування здійснюється сенсорним перемикачем, розташованим на адаптері, вибір напрямку обертання насадки (реверс) здійснюється сенсорним перемикачем, розміщеним на адаптері регулювати кількість обертів можна як силою натискання на педаль (ножне керування), так і обертанням ручки на адаптері (ручне керування).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Saeshin |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Вага | 1.8 кг |
| Вид апарату | Універсальний |
| Вид товару | Фрезер для манікюру/педикюру |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 65 Вт |
| Особливості | Реверс, Змінна ручка, Наявність педалі, Вбудований запобіжник |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна швидкість обертання | 35000 об/хв |
| Колір | Світлий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 299 ₴
