
Полірувальник Niegelon двосторонній рожевий, 600/3000
39 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 85 ₴
- Немає в наявності
- Код: 600/3000
+380 (96) 889-54-57
Валерій- +380 (66) 154-06-99Анастасія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Niegelon Полірувальник для нігтів рожевий 600/3000 Рожевий полірувальник Niegelon використовується під час полірування натуральних і штучних нігтів. Полірувальник має дві робочі поверхні з різною абразивністю 600/3000, що дає змогу досить швидко обробляти нігтьові пластини. Він дуже простий і зручний у домашньому та салонному догляді за нігтями. Легко миється й дезінфікується.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Niegelon |
| Довжина | 17.5 мм |
| Тип пилочки | Для поліровки |
| Тип пилочки по матеріалу | На м'якій основі |
| Тип упаковки | Поліетиленовий пакет |
| Товщина пилки | 10 мм |
| Форма пилки | Прямокутна |
| Колір | Помаранчевий |
| Ширина | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 ₴