
Пилка GGA PROFESSIONAL 100/100
29 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1100
+380 (96) 889-54-57
Валерій- +380 (66) 154-06-99Анастасія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Пилка GGA PROFESSIONAL 100/100 човен Абразивність 100 гритів (гурба) — для обпилювання форми та поверхні штучних нігтів.
Форма "човник" (напівкруг) є найбільш універсальною для пилки.
Вигнуту сторону використовують для запилювання штучних нігтів біля кутикули, що дає змогу уникнути порізів завдяки її обтятій формі.
Прямою стороною пилки зручно та легко прибирати довжину вільного краю нігтя.
Пилку можна мити та дезінфікувати.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Niegelon |
| Країна виробник | Німеччина |
| Абразивність пилки | до 100 грит |
| Довжина | 18 мм |
| Призначення пилочки | Для штучних нігтів |
| Тип пилочки по матеріалу | Наждачний |
| Тип упаковки | Поліетиленовий пакет |
| Товщина пилки | 0.3 мм |
| Форма пилки | Пилка-бумеранг (банан) |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 2.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 ₴