Апарат для манікюру та педикюру JSDA JD5500 великої потужності — 85 w.
Професійний фрезер високої якості та стильного дизайну для салонів і домашнього використання.
Гарантія на фрезер: блок керування — 6 місяців, ручка — 3 місяці.
Усім покупцям обов'язково додається товарний чек і гарантійний талон!
Технічні характеристики
1.Мочність: 85 Вт
2. Частота обертання: 35 000 обертів за хвилину
3. Крутний момент: 5.1 Ncm
4.Габарити: **cm
5. Вага: 2.4kg
Особености
1.Сенсорна панель
2.Ніжна варіативна педаль (оберти залежать від ступеня натискання)
3. Автоматичний обмежувач перевантаження/захист від перевантаження
4. Чудова фіксація насадок
5. Карбонові щітки в мікромоторі
Цанговий затискач типу Twist — Lock — найдосконаліша конструкція. За основу узятий стандартний цанговий затискач, але вже з удосконаленою конструкцією. Фреза фіксується жорстко та надійно одним поворотом ручки. Такий механізм практично не ламається.
5. Вперед або зворотного обертання (реверс)
6. CE&ROH міжнародні сертифікати
7. Японські підшипники та японський мотор.
Кількість насадок: 4 (алмазне напилення)
У комплект входить:
– блок живлення;
– ручка – фрезер;
– 4 насадки;
— ножна педаль;
— підставка під ручку.
Цей апарат використовують для апаратного манікюру, педикюру, а також для корекції штучних нігтів. Це найпопулярніший фрезер, витримує великі навантаження, повністю немає вібрацій.
фіксація насадок за допомогою повороту середньої частини ручки
нижня частина ручки відкручується (справжню рекомендуємо її відкручувати та чистити фрезер)
вибір ручного або ножного керування здійснюється сенсорним перемикачем, розташованим на адаптері
вибір напрямку обертання насадки (реверс) здійснюється сенсорним перемикачем, розміщеним на адаптері
регулювати кількість обертів можна як силою натискання на педаль (ножне керування), так і обертанням ручки на адаптері (ручне керування).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JD |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.4 кг |
| Вид апарату | Універсальний |
| Вид товару | Фрезер для манікюру/педикюру |
| Кількість насадок | 4 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 85 Вт |
| Особливості | Вбудований запобіжник |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Максимальна швидкість обертання | 35000 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 999 ₴





