Витяжка манікюрна Simei 858-5 дасть змогу зберегти чистоту на робочому місці майстра манікюрного діла.
Зручна конструкція та м'яка оббивка забезпечить комфорт для рук клієнтів.
Наявність 3 вентиляторів забезпечує якісне збирання матеріалу, не даючи розсіюватися пилу в повітря.
Знижений рівень шуму зробить вашу роботу комфортною та приємною
Корпус виготовлений із пластику, а м'яка оббивка — зі шкірозамінника, стійкого до розчинників.
Змінні мішки для збирання пилу легко змінюються й стираються. У комплекті 2 мішки для пилу
Доставка товару в усі населені пункти України.
Форма оплати на розсуд покупця:
Накладений платіж
Предоплата на карту Приватбанка
Наявні під час замовлення "Самозахист" (для покупців із Харкова).
***Рекомендуємо передоплату на карту Приватбанка. У разі попереднього плаття покупець заощаджує на послугі Нової Пошти — оплати грошового переведення за купівлю (20 гривен + 2% від суми замовлення) і заощаджує на доставці під час замовлення понад 1000 грн (6 грн — Укрпошта).
Тому якщо хочете заощадити — виготовляєте 100% оплати на карту Приватбанка, навіщо "годувати" Нову Пошті, якщо ці гроші краще витратити на власні потреби.
Якість товару, оперативність його доставки та порядність під час проходження угоди гарантуємо!
Під час купівлі товарів у нашому інтернет-магазині ви можете вибрати один із таких способів оплати:
Накладна плата (сумма замовлення не менш ніж 200 грн). Оплата здійснюється у разі отримання та перевірки на Пощовому відділенні, водночас додатково оплачується послуга доставки (30-50 грн) і послуга пересилання грошей кур'єрської служби (20 грн + 2% від суми замовлення).
Безготівковий розрахунок. Оплата здійснюється попереднім платежем на карту Приватбанка, замовлення надсилається того ж дня.
Оплата 1.78. Розрахунок 180 в пункті видавки: якщо Ви робите покупку в м Харкові, то можете розрахуватися американською під час отримання товару в точці видавки (г. Харків, пр.Московський 144, гост. Турист)
Здійснюємо доставку на всій території України, поштою та транспортними компаніями:
Кур'єрська служба «Нова пошта» — вітається. Для доставки наложеним платіжом додатково оплачується послуга доставки (30-50 грн) і послуга пересилання грошей кур'єрської служби (20 грн + 2% від суми замовлення).
Кур'єрська служба «Укрпошта». Безкоштовна доставка від 600 грн. Для Укрпошти — повна перевага.
Кур'єрська служба «Інтайм». Для доставки наложеним платіжом додатково оплачується послуга доставки (30-50 грн) і послуга пересилання грошей кур'єрської служби (20 грн + 2% від суми замовлення).
Надсилає замовлення того ж дня (якщо оплата зроблена до 14 годин) або наступного дня, після надходження оплати.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Simei-FeiMei |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Наявність фільтра від пилу | Так |
| Змінні мішки для пилу | Так |
| Тип витяжки | Настільна |
| Форма витяжки | Прямокутна |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 11 см |
| Довжина | 34 см |
| Ширина | 27 см |
| Технічні характеристики | |
| Потужність | 24 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴

