
Пилка Salon Professional, 100/180, сіра, "човник GRANITE
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 85 ₴
- Немає в наявності
- Код: 100/180
+380 (96) 889-54-57
Валерій- +380 (66) 154-06-99Анастасія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Пилка Salon Professional GRANITE 100/180 човен Абразивність 100 гритів (гурба) — для обпилювання форми та поверхні штучних нігтів. Абразивність 180 гритів (середня) — для остаточного обпилювання форми та довжини штучних нігтів, також використовується для всіх типів натуральних нігтів. Форма "човник" (напівкруг) є найбільш універсальною для пилки. Вигнуту сторону використовують для запилювання штучних нігтів біля кутикули, що дає змогу уникнути порізів завдяки її обтятій формі. Прямою стороною пилки зручно та легко прибирати довжину вільного краю нігтя. Пилку можна мити та дезінфікувати.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Salon |
| Країна виробник | США |
| Абразивність пилки | до 220 грит |
| Довжина | 18 мм |
| Призначення пилочки | Для штучних нігтів |
| Тип пилочки по матеріалу | Наждачний |
| Тип упаковки | Поліетиленовий пакет |
| Товщина пилки | 0.3 мм |
| Форма пилки | Пилка-бумеранг (банан) |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 2.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
