Абразивність 150/220 гритів.
Пилка крапля GGA Professional
— японське виробництво
- довговічний матеріал
- гіпоалергенні
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Niegelon |
| Абразивність пилки | до 120 грит |
| Довжина | 17.5 мм |
| Призначення пилочки | Для штучних нігтів |
| Тип пилочки по матеріалу | Наждачний |
| Тип упаковки | Поліетиленовий пакет |
| Товщина пилки | 2 мм |
| Форма пилки | Овальна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 ₴
