Цей товар на сайті компанії
Апарат для манікюру та педикюру JSDA JD7500 великої потужності — 65 W.
Професійний фрезер високої якості та стильного дизайну для салонів і домашнього використання.
Гарантія на фрезер: блок керування — 6 місяців, ручка — 3 місяці.
Усім покупцям обов'язково додається товарний чек і гарантійний талон!
Технічні характеристики
1.Мощість: 65 Вт
2. Частота обертання: 35 000 обертів за хвилину
3. Крутний момент: 4.5 Ncm
4.Габарити: 25*26*10cm
5. Вісь: 2.1kg
Особености
1.Ніжна варіативна педаль (оберти залежать від ступеня натискання)
2. Автоматичний обмежувач перевантаження/захист від перевантаження
3. Чудова фіксація насадок
4. Карбонові щітки в мікромоторі
5. Вперед або зворотного обертання (реверс)
6. CE&ROH міжнародні сертифікати
7. Японські підшипники та японський мотор.
Цанговий затискач типу Twist — Lock — найдосконаліша конструкція. За основу узятий стандартний цанговий затискач, але вже з удосконаленою конструкцією. Фреза фіксується жорстко та надійно одним поворотом ручки. Такий механізм практично не ламається.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.1 кг |
| Вид апарату | Універсальний |
| Вид товару | Фрезер для манікюру/педикюру |
| Кількість насадок | 4 шт. |
| Потужність | 65 Вт |
| Особливості | Наявність підставки для насадок, Набір фрез, Змінна ручка, Наявність педалі, Вбудований запобіжник, Реверс |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Максимальна швидкість обертання | 35000 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 000 ₴


