LED Lamp 9 W — світлодіодна лампа з таймером для сушіння гель-лаку.
Чудово полімеризує упродовж короткого часу. Такі лампи заслужили довіру в багатьох майстрів і клієнтів завдяки швидкому сушінню гель-лаку.
Для зручності зроблено таймер. Компактні розміри дають змогу користуватися такою лампою не тільки в салонах, але й у домашніх умовах.
Індивідуальні майстри оцінять компактність під час перевезення та час затвердіння в цій LED лампі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidan |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.07 кг |
| Вид обладнання | LED лампа |
| Додаткові функції | Таймер |
| Максимальний час установки таймера | 60 сек |
| Потужність лампи для сушіння нігтів | 9 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Термін експлуатації ламп | 40000 час |
| Колір | Рожева |
Інформація для замовлення
- Ціна: 149 ₴
