Фрезер для манікюру Electric Nail Drill 500
Потужність: 30 w Вбудований захист від перевантажень. Протиударний корпус Можливість керування за допомогою педалі. Швидкість — до 30 000 обертів на хвилину. Легка та зручна ручка. Реверс, обертання у зворотний бік. Ручка з охолодженням. У комплекті набір насадок із 6 шт. Наявність підставки. Сплатити зараз — WayForPay Якість товару, оперативність його доставки та порядність під час проходження угоди гарантуємо! Здійснюємо доставку на всій території України, поштою та транспортними кампаніями. Надсилає замовлення того ж дня (якщо оплата зроблена до 15.00) або наступного дня, після надходження оплати. У разі накладеної платежі — плаття 100 грн за поштові послуги. Безплатна доставка за Харковом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.3 кг |
| Вид апарату | Універсальний |
| Вид товару | Фрезер для манікюру/педикюру |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість насадок | 6 шт. |
| Максимальна швидкість обертання | 30000 об/хв |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 30 Вт |
| Особливості | Змінна ручка, Набір фрез, Вбудований запобіжник, Наявність підставки для насадок, Реверс, Наявність педалі |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір | Рожевий |
| Габаритні розміри | |
| Вага апарату | 1.2 г |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Опис насадок | |
| Матеріал виготовлення насадки | Алмазне напилення штучне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴
