
Пензель щітка для видалення пилу з нігтів під час нарощування.
65 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 85 ₴
- Готово до відправки
- Код: 11821
+380 (96) 889-54-57
Валерій- +380 (66) 154-06-99Анастасія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пензель використовується для видалення пилу під час манікюру. Пензлик має ніжний, м'який і щільний синтетичний ворс. Стильний і сучасний дизайн. Пензель дуже гарної якості,
Пензель використовується для видалення пилу під час манікюру.
Пензлик має ніжний, м'який і щільний синтетичний ворс.
Стильний і сучасний дизайн.
Пензель дуже гарної якості, працювати ним легко та приємно.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 112 мм |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 17 г |
| Довжина ворсу | 42 |
| Довжина ручки | 70 мм |
| Матеріал ворсу | Синтетичний |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Функціональне призначення | Для манікюру ⁇ Для майстра ⁇ Для клієнта ⁇ Для педикюру |
| Ширина/Діаметр біля основи ворсу | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65 ₴





