Лампа SUN X 54W — революційна новинка нейл індустрії для сушіння гель-лаку від торгової марки SUN UV LED (100% оригінал)
Лампа SUN X54W призначена для сушіння абсолютно всіх типів гелю та гель-лаків різних виробників.
Лампа SUN X54W сушить гель-лак упродовж 3-10 секунд, гелі упродовж 30 секунд. Лампа SUN X54W сушить усі типи матеріалу завдяки новітній технології подвійних світлодіодів (в кожному світлодіоді — хвиля завдовжки 365 нм, яка сушить УФ-матеріал + хвиля завдовжки 405 нм, яка сушить LED-матеріал) і їх рівномірному розподілу, що дає змогу сушити покриття на всіх 5 пальцях одночасно.
Лампа SUN X54W — має великий термін експлуатації (50000 годин або 5-6 років безперервної роботи) і за правильної експлуатації* не вимагає заміни ламп.
Лампа SUN X54W — має ультрасучасний дизайн і ударостійкий корпус (у разі падіння з висоти 1 м залишається в робочому стані).
Унікальне біле світло не має шкідливого впливу на Вашу шкіру та зір.
У лампі передбачений сенсор автоматичного вмикання, а також чотири таймери та кнопка зниження потужності. ГАРАНТІЯ 3 МЕСЯЦИ!
SUN X54W високотехнологічна лампа нового покоління.
Лампа SUN X54W має пластиковий корпус, на верхній частині якого розташовані кнопки керування режимами таймера, а також цифровий дисплей.
ЛампаSUN X54W дуже простора, у неї можуть із легкістю поміститься обидві руки. Має 4 режими роботи таймера: 10, 30, 60 і 99 секунд.
Знімне дно в лампі передбачене, що забезпечує цілком комфортне виконання педикюру.
Дно кріпиться до корпусу за допомогою магніту. Розмір: 280х200х85 мм Якість товару, оперативність його доставки та порядність під час проходження угоди гарантуємо!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид обладнання | LED лампа |
| Потужність лампи для сушіння нігтів | 54 Вт |
| Додаткові функції | Сенсор датчика руху, Таймер |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Вага | 0.5 кг |
| Максимальний час установки таймера | 90 сек |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Комплектація | |
| Дисплей | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Кількість ультрафіолетових ламп | 36 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴
